DOPLŇKOVÁ SLUŽBA: Záruka

Zajistěte si bezproblémové fungování zařízení již při nákupu. Různé typy záruk poskytují široké možnosti ochrany zařízení. Spolu se zárukou si vybíráte i servisní služby, které jsou vám poskytnuty v případě potřeby. Proto by určitě měla být vhodná záruka jedním ze základních kritérií při výběru zařízení.

Poskytujeme různé možnosti rozšíření nebo prodloužení záruky, díky kterým si zajistíte bezplatný a bezproblémový servis po celou dobu platnosti.

TYPY ZÁRUK

 • Záruka ON-SITE – Oprava zařízení u zákazníka nebo na místě, kde je zařízení používáno. Touto zárukou vám zároveň garantujeme odpověď do 24 hodin.
 • Záruka NEXT-BUSINESS-DAY FIX – Služba, kterou nabízíme firmám a vztahuje se na počítače řady ThinkPad.
 • Záruka CARRY-IN – Typ záruky, během níž je zařízení opravováno v servisním středisku poté, co ho doručíte osobně.
 • Záruka KEEP YOUR DRIVE – Tato záruka je zajímavá zejména z pohledu ochrany dat. V případě poruchy si svůj starý disk necháváte a my vám bezplatně zajistíme nový.
 • Záruka ADP (Accidental Damage Protection) – Ochrana před náhodným a neúmyslným poškozením.
 • Záruka ADP pokrývá následující:
  -pokud k poškození došlo v důsledku nehody
  -pokud nastalo poškození elektrickým proudem
  -pokud k poškození došlo v důsledku pádu nebo nevyžádaným upuštěním přístroje
  -pokud nastalo poškození v důsledku průsaku kapaliny do přístroje či došlo k mechanickému poškození displeje

 • PRODLOUŽENÍM ZÁRUKY si zajistíte bezplatnou a bezproblémovou opravu zařízení i po uplynutí zákonné záruční lhůty. Záruku vašich pracovních zařízení tak umíme prodloužit až na 5 let.

Záruk je mnoho. Některé jsou vhodnější pro firmy a jiné spíše pro soukromé osoby. Proto jsme tu pro vás i v případě, že potřebujete poradit. Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte.