zpět

KOMPLEXNÍ IT ŘEŠENÍ BEZ STAROSTÍ od kabeláže po položení notebooku na stůl

Od instalace infrastruktury až po konfiguraci zařízení. Služby MARSANN IT CZ se vztahují na široké spektrum služeb a produktů, které mohou využít malé i velké společnosti v případě, že potřebují zkušeného a silného partnera pro IT řešení.

Základem je kvalitně vybudovaná infrastruktura a networking

Pokud jste firma, která se momentálně stěhuje nebo rozšiřuje své administrativní či průmyslové prostory, určitě se věnujete problematice síťové infrastruktury, zabezpečení nebo vybavení zaměstnanců. Technologie, kterou použijete, by měla usnadnit a zefektivnit jejich práci, zároveň ale snížit vaše celkové náklady.

skrinka-kable-kabelaz
Zdroj: MARSANN IT CZ

Pro vaši firmu kromě IT řešení zabezpečíme elektroinstalaci a komplexní elektromontáže, také přípravu síťové infrastruktury s podporou moderních technologií a zárukou bezpečnosti.

Samozřejmostí je kompletní dokumentace a architektonický plán sítě.

Síťová infrastruktura je důležitou součástí vašeho systému

Plánujete nový zabezpečovací systém, rádi byste využívali služby videokonferenčních systémů, nebo uvažujete o instalaci velkých databází s nutností backupu a 24/7 přístupem?

V případě, že je vaše infrastruktura nevhodně navržena, můžete narazit na problém. Obzvlášť to platí pro systémy, které jsou důležité pro váš byznys a jejich nefunkčnost by přímo ovlivnila vaše obchody, v nejhorším případě by představovala bezpečnostní riziko.

Ideálním řešením je myslet dopředu a připravit si základy, které jsou stabilní. Interní či externí audit, monitoring a administrace, nebo jen jednoduché rozšíření a instalace nových zařízení pro vás nebudou představovat problém. Rádi vám s kompletním řešením pomůžeme. Prohlédněte si naši nabídku.

Jaké produkty a služby vám nabízíme

V MARSANN IT CZ vám nabízíme samostatné produkty, jakož i balíčky, které jsou vždy podporovány servisem po celou dobu splatnosti. Vaše společnost jistě ocení možnost leasingu. Spolupracujeme s předními leasingovými společnostmi, které se také postarají o absolutně vymazání všech dat po předání zařízení.

Mezi základní okruhy produktů patří

  • síťová infrastruktura a servery     
  • elektroinstalace     
  • videokonferenční systémy Polycom     
  • audio a video řešení     
  • zabezpečovací technika    
  • tiskárenská a kancelářská technika     
  • software a hardware

Videokonferenční řešení představují dnes již nedílnou součást multimediálních setkání v nejedné společnosti či organizaci.

polycom-ovladac-reproduktor-audiokonferencia-prenos-zvuku
Telefon pro audiokonference. Zdroj: MARSANN IT CZ.

Audio a video řešení jsou vhodným doplňkem pro vaše prostory. Přenosné monitory na stojanech a informační nebo interaktivní prezentační tabule jsou ideální výbavou pro meetingové místnosti, přednáškové haly a jiné prostory. Kromě obrazového přenosu pro vás vyřešíme i ozvučovací techniku. Velké konferenční místnosti s přenosnými bezdrátovými mikrofony nebo prostorové fixní mikrofony zajistí, že každý posluchač bude vždy dokonale rozumět.

Zabezpečovací technika chrání váš majetek neustále, a proto se nemusíte bát odcizení nebo škody. Správně fungující systém vyžaduje komplexní zmapování prostorů pro výběr správné technologie a také stabilní infrastrukturu. Záznamy se ukládají na vašem serveru, ke kterému máte přístup neomezeně.

Vybavte zaměstnance i kanceláře spolehlivou technologií

Tiskárenská a kancelářská technika je nezbytným vybavením pro fungování a produktivitu každé společnosti. Vaše prostory vybavíme zařízeními podle vašich potřeb. Notebook nebo stolní počítač? Poskytneme vám vždy kompletní produkt s operačním systémem, základním nebo rozšířeným balíčkem doplňkových programů a servisem.

Výhodou notebooků je mobilita a připojení odkudkoliv. Stolní počítače vám naopak dokáží vytvořit vysokovýkonné pracoviště. Ke stolním počítačům neodmyslitelně patří monitory, přičemž trendem je připojení 2 a více monitorů a vytvoření rozměrné pracovní plochy pro rychlejší přechod do různých programů či aplikací. Spolupracujeme s předními výrobci a naše produkty splňují testy odolnosti, výdrže a výkonu.

Tablety a smartphony jsou nejen doplňkem, ale i výkonným cestovním zařízením každého manažera či zaměstnance. Zajistíme pro vás toho nejlepšího dodavatele na trhu, ať už si zvolíte iOS nebo Android.

Doplňkovým sortimentem mohou být sluchátka, klávesnice a myši, případně IP telefony. Rádi vám poradíme s výběrem produktů a zajistíme jejich dodání.

Premium produkt – výjimečné produkty a kvalitní servis

Vybrané produkty s označením Premium Produkt jsou kombinací špičkové technologie a kvalitního servisu, který zajišťuje společnost PC Net CZ. S produkty z řady Premium Produkt dostáváte automaticky množství výhod, které usnadní váš život.

Jednou z nich je záruka po dobu 3 let s OnSite servisem, který udělá náš zaměstnanec přímo u Vás. Zařízení tedy není nutné někam nosit nebo zasílat. K této záruce se vztahuje i ADP – ochrana proti náhodnému poškození.

Zaujali vás produkty nebo máte otázky ohledně našich služeb? Navštivte náš showroom nebo nám napište.