zpět

KVALITNÍ SERVIS přináší kvalitní výsledky

Obrátit se na spolehlivé servisní středisko může být někdy oříšek. Záleží nám na tom, aby naše služby nekončily jen prodejem zařízení, proto je spektrum námi poskytovaných služeb rozšířeno i o špičkový servis, který zajišťuje společnost PC Net CZ, působící na českém trhu již 20 let. Kromě záručních a pozáručních oprav zařízení zastřešuje společnost projektování a dodávky výpočetních systémů na klíč. Pomůže Vám i se zálohováním a zajištěním bezpečnosti přesně podle Vašich požadavků.

20 LET S VÁMI

PC Net CZ je autorizované servisní středisko značky Lenovo s dlouholetou působností na trhu. 20 let profesionálních zkušeností Vám dává jistotu, že je Vaše zařízení ve správných rukou.

KVALITA SLUŽEB

Kvalita poskytovaných služeb je hlavním měřítkem pro každého zákazníka. My ji vnímáme jako důležitou součást budování důvěry, a to jak ve značku, kterou opravujeme, tak i v náš servis. Zakládáme si proto na kvalitě, dlouholetých zkušenostech a profesionálním přístupu ke každému zákazníkovi.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Dobře víme, že každý servisní případ je jedinečný, proto přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně. Naši zákazníci mohou využít servis CarryIn i opravu OnSite v pohodlí domova nebo kanceláře.

AUTORIZOVANÝ SERVIS

Společnost PC Net CZ pro Vás zabezpečí autorizovaný servis pro řadu ThinkPad, a to jak záruční, tak pozáruční.

Nevíte si rady s opravou zařízení?

Není nic jednoduššího, než nám zavolat nebo nás přijít navštívit.

Servisní středisko společnosti PC Net CZ naleznete na adrese River Garden III – přízemí budovy D, Rohanské nábřeží 678/29 – Karlín.