zpět

Konference: Lenovo Intelligent Futures

Lenovo Intelligent Futures přijelo do Budapeště navštívit celkem 300 účastníků z 21 zemí

Výrobce Lenovo se může pyšnit první pozicí v oblasti prodeje IT technologií. Konference Lenovo Intelligent Futures nabídla svým účastníkům několik nových poznatků. My jsme byli mezi nimi a přinášíme Vám ty nejzajímavější z nich.

Autopilot

Lenovo zaznamenalo vysoký nárůst obratu, je jedničkou na trhu v oblasti PC a svým uživatelům chce nabídnout nejen špičkové výrobky, ale také jejich lepší ochranu. Se společností Microsoft pracují na programu Autopilot, jehož cílem je vzdálená správa zařízení.

ThinkShield

Ve světě dojde každých 14 vteřin k hackerskému útoku. Lenovo proto přichází se svým ThinkShield, který přinese lepší zabezpečení a ochranu dat uživatelů.

Budoucnost

V současné době je 60% celkové populace mileniánů a generace Z. V roce 2025 budou tito lidé tvořit 75% pracovní síly celého světa, což má vliv na to, jakým způsobem se změní pracovní prostředí a produkty, které k práci používáme.

Univerzálnost

Požadavky na pracovní zařízení jsou tenkost, lehkost, konektivita a zabezpečení. U domácích zařízení se klade důraz na kvalitu zvuku a obrazu, design a výdrž baterie. Do budoucna se tyto vlastnosti sjednotí v jednom univerzálním zařízení vhodné pro obě využití.

Novinky

Po skončení prezentací si mohli účastníci prohlédnout také nejžhavější novinky. Těšit se můžeme na Yoga Book C930. ThinkSmart Hub 700 přijde na trh v prosinci 2018.