zpět

LENOVO ThinkPad mění svět

Notebook ThinkPad byl v srdci digitální revoluce, která změnila miliony životů po celém světě a umožňuje lidem přístup k dokumentům a fotografiím prakticky odkudkoliv. Od jejího uvedení na trh v roce 1992 bylo prodáno více než 100 milionu zařízení. Řada ThinkPad hrála důležitou roli v rukou NASA, v průzkumu vesmíru a mezinárodních vesmírných stanicích.

A to zdaleka není vše. Tyto notebooky provázely průzkumníky, kteří procházeli po celé délce řeky Nil a byly společníky při dobývání Mount Everestu, nejvyšší hory světa. Téměř všude, kde se dělo něco důležitého a pokrokového, se setkáváme právě notebooky z této úspěšné řady.

Legenda zůstává

Už je to 27 let od uvedení této jedinečné řady na trh, ale Lenovo ThinkPad postupuje dál raketovou rychlostí. Dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele, protože skutečně neexistuje konfigurace, kterou by vám nepřinesl. Lidé po celém světě, kteří ThinkPady používají, na ně nedají dopustit. A je to právě díky kombinaci vlastností a možností, které jsou pro ně charakteristické.

lenovo-thinkpad-notebook-univerzalny-vodoodolny
Zdroj: Lenovo

Proč Lenovo ThinkPad?

ThinkPady nabízejí obrovský přínos pro jakoukoliv firmu, která chce investovat do rychlosti, spolehlivosti, pohodlí a bezpečnosti. Jejich inovace představují klíčové obchodní řešení, které umožní zvýšit produktivitu a zároveň snížit celkové náklady na podnikání. Zmíníme některé z hlavních výhod ThinkPadů:

Odolnost

Významným plusem je právě jejich odolnost, která chrání počítač před poškozením po dobu přepravy. Slouží k tomu různé ochranné prvky, jako například systém aktivní ochrany, který svou funkcionalitou připomíná airbag – aby byl váš disk chráněný i při neočekávaném pádu. Další vlastností je mimořádná voděodolnost klávesnice a celkové využití rezistentních materiálů.

Konektivita

Pro profesionální uživatele je obrovskou výhodou této řady vestavěný dokovací port, který umožňuje připojit notebook jedním krokem ke všem zařízením na stole. Spolu s dokovacím portem se na zařízení nacházejí všechny ostatní porty, které jsou potřebné při provádění pracovních činností.

Ikonický design

Tradiční černý design spolu s červeným trackpointem a ergonomickou klávesnicí jsou již legendou ve světě notebooků. Současnou novinkou je stříbrné provedení, které představuje elegantnější vzhled.

Ochrana a bezpečnost dat

Některé ThinkPady disponují integrovanou čtečkou otisků prstů, password managerem, čímž zvyšují ochranu dat před zneužitím. Kromě toho mají vestavěnou technologii ThinkVantage, která obsahuje funkcionalitu pro záchranu a obnovu dat. Ta umožňuje získat ztracená data v případě nečekaných událostí.

Inovativní technologie

Nové produkty z řady ThinkPad přichází vždy spolu s nejnovějšími dostupnými technologiemi a inovacemi na trhu.

thinkpad-vyskum-vesmir-lenovo-notebook-geologia-archeologia-zena-stetec-klobuk
Zdroj: Lenovo

 

Ikonický design, nadstandardní výkon a legendární spolehlivost jsou důvody, proč si pořídit právě tuto řadu notebooků. Stačí si jen vybrat ten, který vám bude nejvíc vyhovovat.