zpět

MARSANN SPECIÁL: jedinečná edice produktů ThinkPad

Společnost MARSANN IT CZ

představuje speciální edici ThinkPad, kterou zakoupíte pouze v naší prodejně a na našem e-shopu. Modely T480, T580 a X1 Carbon 6. generace nabízíme v jedinečné konfiguraci s dotykovým displayem a 3 roky OnSite + ADP ochranou proti náhodnému poškození.

Jedinečná konfigurace

Nová osmá generace procesorů Intel® Core™ i7 přináší skvělý výkon a je navrhnuta pro zvýšení Vaší produktivity. U modelů T480 a T580 se můžete spolehnout na rychlost paměti 32GB RAM; nabízí Vám tak výkon stolního počítače v přenosnén notebooku. Zařízení disponují mimo jiné grafickou kartou NVidia 2GB a 512Gb SSD.

 

Dotykový display

Benefitem každého z vybraných produktů ale není jen krásný design a skvělé funkce. Tato zařízení jsme vybavili dotykovým displayem, který nabízí několik výhod. Ať už na Vašem notebooku pracujete v kanceláři nebo si zrovna užíváte zábavu v pohodlí Vašeho domova, výhody dotykové obrazovky jistě oceníte.

 

Jistota v podobě záruk

K vybraným zařízením MARSANN speciál od nás dostanete ZDARMA rozšíření základní záruky typu CarryIn na opravu u Vás, tedy záruku 3 roky OnSite. Po dobu 3 let se můžete spolehnout také na ADP (Accidental Damage Protection) – ochranu proti náhodnému poškození.

 

Testy odolnosti MIL-SPEC

Modely T480, T580 a X1 Carbon byly testovány dle 12 armádních norem a bylo na nich provedeno více než 200 kontrol kvality, které zajišťují funkčnost těchto produktů i v extrémních podmínkách. Díky tomu se můžete spolehnout, že notebook zvládne všechny překážky, které Vám život postaví do cesty.

Nepropásněte tutu jedinečnou nabídku produktů, které se mohou stát výborným řešením pro Vás i Vaši firmu. Navštívit nás můžete také na prodejně, kde Vám s výběrem rádi pomůžeme.