zpět

PODPOŘILI JSME 3. karlínský ples

Koncerty, divadelní představení, festivaly, promítání, plesy. Je to široká škála kulturních akcí, kterou večerní Praha nabízí svým pozorovatelům.

Jsme velmi rádi, že i naše společnost MARSANN IT CZ spolu s Karlínským spolkem pro zábavu zastřešila 3. karlínský ples, který se uskutečnil v sobotu 30. 3. 2019 ve Fóru Karlín. Jako hrdý parner jsme tak tvořili nejen business komunitu firem působících v Karlíně, ale svými hodnotnými cenami, které jsme darovali do tomboly, přispěli i na dobročinné účely.

O zábavu celého večera se postarali návštěvníci, o hudbu zase kapela Big’O’Band, výborné občerstvení zajistila Eska Karlín a míchané drinky oblíbený Warehouse. Hlavním bodem bylo ale především dlouho očekávané hudební vystoupení kapely Queenie, která přinesla dechberoucí hudební zážitek.

QUEENIE – world Queen tribute band, zdroj: MARSANN IT CZ

QUEENIE si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, což dalo vzniknout suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapele v České republice a jedné z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě. Precizní ztvárnění písní legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost podpořena vlastním zvukařem, fyzická podoba a perfekcionismus – to vše Queenie charakterizuje a je důvodem uznání odbornou kritikou i zisku řady ocenění.

výtěžek z tomboly

Během celého večera měl každý z hostů možnost zapojit se do tomboly, která sčítala desítky cen a veškerý její výtěžek putoval dobročinné organizaci Dech života. I naše společnost darovala hodnotné produktové ceny a projekt organizace podpořila.

S nádechem do života

Oraganizace Dech života vznikla jako skupina zdravotnických pracovníků, kteří při svém povolání pečovali, či pečují o kriticky nemocné všech věkových skupin. Hlavním cílem organizace je pomoci pacientům na umělé plicní ventilaci při přechodu do domácí péče. Vytvořit komunikační mezičlánek mezi pacienty, lékaři, agenturami domácí péče a firmami dodávajícími technické příslušenství. Celý tým disponuje odbornými koordinátory, kteří jsou denně v terénu, navštěvují pacienty a pomáhají řešit a komunikovat různé situace. Dech života tvoří komunikační platformu, která zastupuje práva a potřeby pacienta a pomáhá docílit 100% kvalitní zdravotnické péče i v domácím prostředí s cílem pomoci a usnadnit obtížnou životní situaci.

zdroj: MARSANN IT CZ

Více fotografií z tohoto večera naleznete na následujícím odkazu.