zpět

Tipy na dárky: pro děti

 Přemýšlíte, čím byste mohli potěšit své děti pod stromečkem? Přinášíme Vám několik tipů na dárky, ze kterých budou nadšené.

 

Miix za skvělou cenu

Nemůžete se rozhodnout mezi notebookem a tabletem? Proč nezkusit obojí.

Flexibilní a produktivní Miix 320
Snadno přepíná z jednoho režimu do druhého. V jednu chvíli tak svým dětem nabídnete plnohodnotný notebook s klávesnicí, v další interaktivní, multimediální tablet. Mimo jiné má také skvělou výdrž baterie a dva fotoaparáty zajistí dvojnásobnou dávku zábavy.

Hraní her na maximum

Kdo si hraje, nezlobí. Potěšte je něčím, co disponuje vysokým výkonem a zároveň pro Vás přijatelnou cenou.

Lenovo Legion Y530
Je herní zařízení poháněné tou nejlepší technologií grafiky, která byla kdy vytvořena, GTX 1060. Disponuje vysokým výkonem osmé generace mobilních procesorů Intel® Core™ a přináší tak bezkonkurenční výkon s podporou technologie Intel® Optane&trade. Legion Y530 je jednoduše vtáhne do hry.

Modrý námořník

Když sháníte notebook, který umí udržet krok s každým školákem.

Lenovo IdeaPad 330
Notebook není jen kus elektroniky – je to také investice. Proto je IdeaPad 330 vybaven speciálním ochranným nátěrem, který chrání proti opotřebení. Školácké podmínky tedy zvládne levou zadní. Navíc má 6 hodinovou výdrž baterie a podporou rychlého nabíjení – 15 minut nabíjení vám poskytne až další 2 hodiny výdrže. Při koupi většiny modelů značky IDEA u nás, získáváte navíc rozšíření ze standardní dvouleté záruky na 3 roky zcela ZDARMA.

Ideální rozměry

Protože slečny chtějí být produktivní, ale potřebují i místo v tašce.

Lenovo YOGA 530
Umožní vzít si notebook do jakékoliv učebny – i tam, kde nejsou zásuvky. S hmotností jen 1,6 kg a šířkou pouze 17,6 mm je Yoga 530 snadno přenosný notebook a díky 8hodinové výdrži baterie není třeba hledat zásuvku. Lehce se změní z notebooku na tablet a rozlišení displeje je až FHD.

Spolehlivý společník na přednášky

Ve škole jim pomůže být kreativní a produktivní zároveň.

Lenovo V330
A jeho ergonomická klávesnice byla navržena na míru pohodlí a přesnému psaní. Plnohodnotně umožňuje splnit úkoly v pouhém okamžiku a díky velkému touchpadu je ještě snadnější být produktivní kdekoliv. U většiny modelů V330 od nás obdržíte externí baterii a vyměnitelnou optickou mechaniku přímo v balení. Víme, jak jsou data důležitá a s V330 se nemusíte bát zlodějů. Ochranu zajišťuje integrovaný firmware.

Malovat jako Picasso

Yoga Book pomáhá rozvinout kreativitu a je připravena, když je navštíví umělecká múza.

Lenovo YOGA BOOK
Tenké a lehounké zařízení s celodenní výdrží baterie až 12 hodin – kdekoli tak pomůže rozvinout kreativitu naplno. Tělo je vyrobeno z prémiové kvalitní slitiny hliníku a hořčíku a díky pantu s rozsahem 360º lze zařízení Yoga Book použít ve 4 různých režimech, které vyhoví každému: volně ležící režim pro tvorbu umožňující kreslení a psaní poznámek, režim procházení fungující jako kompaktní 10,1″ tablet, režim sledování pro skvělou zábavu a režim psaní, v němž se zařízení chová jako pracovní notebook.

Pro ty nejmenší

Odteď si Vaše děti užijí zábavu naplno.

Tab 4 8 LTE a KIDS Case
Je perfektní tablet pro děti. Chrání vaše dítě i vaše zařízení a nabízí přitom obrovské množství zábavy a vzdělávacích funkcí. Balíček pro děti přichází s filtrem modrého světla pro ochranu očí, nárazuvzdorným krytem a dvěma zábavnými barevnými fóliemi 3M k ochraně před poškrábáním.