O nás

V MARSANN IT CZ považujeme lidské zdroje za to nejcennější. Věříme, že právě spokojení zaměstnanci jsou jedním z klíčových pilířů při budování úspěšné společnosti. Proto je naším cílem vytvářet motivační pracovní prostředí se spokojenými zaměstnanci, kteří jsou podněcováni podávat vynikající pracovní výkony.

  • 21%
    Podíl pracujících žen
  • 94%
    Podíl zaměstnanců hrdých na to, že pracují u nás
  • 29,5
    Průměrný věk našich zaměstnanců

SEGMENTY SPOLEČNOSTI: CENTRÁLA

Srdcem společnosti je centrála v Bratislavě se kterou spolupracujeme v oblastech jako Marketing, HR, Finance, Operations, Systém Integrations, Logistika, Obchod a s níž si tak poskytujeme vzájemnou profesionální podporu.

SEGMENTY SPOLEČNOSTI: SHOWROOM

Showroom nás spojuje s našimi zákazníky, láká svým stylovým vzhledem a příjemnými prodejci, kteří vám při koupi špičkového produktu poskytnou odborné poradenství na nejvyšší úrovni. Abychom vám byli co nejblíže, náš showroom se nachází přímo v centru Prahy, v Karlíně.

SEGMENTY SPOLEČNOSTI: SERVIS

Naše servisní středisko poskytuje zákazníkům profesionální záruční a pozáruční péči. Tým našich zkušených techniků aktivně pracuje na tom, aby bylo vaše zařízení opraveno rychle a k vaší maximální spokojenosti.

BENEFITY

ZDRAVÍ

MULTISPORT KARTA
OVOCE NA PRACOVIŠTI

VÍCE O PRACOVNÍCH NABÍDKÁCH
Věříme, že jak fyzické, tak psychické zdraví je důležité pro podávání kvalitních pracovních výkonů. Na podporu zdravého životního stylu máme kromě vstupů do sportovních středisek na Multisport kartu i ovoce přímo na pracovišti.

Motivace

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ ČAS
HOME OFFICE
DNY DOVOLENÉ NAVÍC PŘI NAROZENÍ DÍTĚTE NEBO ORGANIZOVÁNÍ SVATBY

VÍCE O PRACOVNÍCH NABÍDKÁCH
Pro zachování ideální rovnováhy mezi soukromým a pracovním životem a nastavení správné motivace do práce má většina zaměstnanců naší společnosti možnost využívat výhody flexibilního pracovního času. Poskytujeme dny dovolené navíc při narození dítěte a organizaci vlastní svatby.

AKTIVITY

TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY

VÍCE O PRACOVNÍCH NABÍDKÁCH
Udržujeme příjemné pracovní prostřední a díky pravidelným teambuildingovým aktivitám podporujeme kreativního týmového ducha.