zpět

Dlouholetá spolupráce s pozitivními výsledky

PROFIL ZÁKAZNÍKA

Curium Pharma je předním celosvětovým poskytovatelem nukleární medicíny, zaměřující se na vývoj, výrobu a dodávku prvotřídních radiofarmaceutických produktů zákazníkům po celém světě.
Společnost vychází z více než 100 let osvědčených zkušeností a díky tomu poskytuje špičkovou kvalitu, spolehlivost i bezkonkurenční služby v této oblasti.

PROJEKT

KOMPLETNÍ DODÁVKA

MARSANN IT CZ zajišťuje pro společnost Curium Pharma kompletní dodávku uživatelského prostředí od mobilních telefonů pro zaměstnance až po notebooky s dokovacími stanicemi a monitory.

 

POKRYTÍ CELÉ EVROPY

Šestiletá spolupráce staví na dodávce pro celou Evropskou větev této společnosti.

BENEFITY OČIMA KLIENTA

  • FLEXIBILITA
  • KOMUNIKACE
  • PŘIZPŮSOBENÍ POŽADAVKŮM KLIENTA
  • RYCHLOST
  • SPOLEHLIVOST

ZHODNOCENÍ SPOLUPRÁCE

„S Marsann IT CZ spolupracujeme již šestým rokem, jako hlavním dodavatelem hardwaru pro Evropskou větev společnosti k naší veliké spokojenosti. Za tu dobu se vyskytla spousta nestandardních požadavků a změn na poslední chvíli, se kterými si vždy operativně poradili. Pro nás je velikým benefitem, kromě výše uvedeného, i možnost dodání do zahraničí a široká nabídka neomezená výhradně na Lenovo produkty. Též je pro nás důležitá dostupnost produktů, které distribuujeme centrálně z Prahy. Osobně oceňuji, že je nově servis a dodavatel jedním subjektem, což zjednodušuje situaci a posunuje úroveň oblasti servisu, se kterým máme také velmi pozitivní zkušenosti.“

Pavel Truhlář | Curium Pharma
Systems & Network Administrator