zpět

Lenovy produkty jako řešení pro nové tarify od O2

PROFIL ZÁKAZNÍKA

O2 Czech Republic a.s. je největším integrovaným poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z něj činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb v Evropě.

PROJEKT

NOVÉ PORTFOLIO TABLETŮ A NOTEBOOKŮ

Od května letošního roku vylepšila společnost O2 Czech Republic nabídku datových tarifů. Do nabídky od května zařadila novou tarifní řadu O2 Data. Zákazník si nyní může vybrat, zda každý měsíc dostane data navíc nebo jednorázový bonus na pořízení nového mobilu, tabletu či notebooku. Pro tuto nabídku společnost potřebovala zajistit nové portfolio v oblasti tabletů a notebooků.

 

OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ

Cílem bylo nabízet zákazníkům kvalitní 4G LTE tablet s displejem min 10“ a zcela nově i notebook, který by svými parametry a cenou splňoval optimální řešení pro každodenní použití.

 

LENOVO PRODUKTY JAKO ŘEŠENÍ

Od 1.5.2018 nabízí společnost O2 všem zákazníkům tablet Lenovo Tab 4 10 LTE s tarifem Modrá nebo Stříbrná O2 Data za cenu 295 Kč a Notebook Lenovo IdeaPad 120s s tarifem Zlatá O2 Data za 495 Kč.

 

BENEFITY OČIMA KLIENTA

  • SPOLEHLIVOST
  • EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE

ZHODNOCENÍ SPOLUPRÁCE

„Se společností Marsann IT CZ spolupracujeme od roku 2017, kde nám jako distributor zajišťuje dodávky různých modelů tabletů Lenovo. Dennodenní operativa v oblasti logistiky funguje spolehlivě. Komunikace na ose zákazník, distributor, výrobce je efektivní.“

Václav Dostál | O2 Czech Republic a.s.
Head of CPE team